ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.07.2019

Звіт про роботу громадського формування "Сокіл" в Центральному районі за І півріччя 2019 року

Протягом І півріччя 2019 року працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 30 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП притягнуто до відповідальності 136 осіб.

Щодо охорони громадського порядку 220 членів формування «Сокіл» прийняло участь у 188 заходах, а саме при проведенні травневих свят, футбольних матчів на міському стадіоні, охорони громадського порядку на Великдень, на цвинтарях в поминальні дні, проведення другого Міжетнічного фольклорного фестивалю у мкр. Тернівка та інших. Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у документуванні і оформленні 24 випадків правопорушень, 24 члена формування були задіяні як свідки та поняті.

Протягом І півріччя 2019 року проведено 266 бесід з населенням, на яких були присутні 347 чоловік.

Щодо роботи з під обліковим елементом проведено 891 бесіда.

В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві, надана їм консультативна, безоплатна правова та інша допомога у вирішенні соціально-побутових проблем.

Під час проведення двох турів виборів Президента України разом з поліцейськими на 46 виборчих дільницях у Центральному районі 51 член формування забезпечували охорону громадського порядку.

19.04.2019 під час проведення концерту присвяченого Дню Європи здійснювали охорону громадського порядку 14 членів ГФ «Сокіл».

27-28.04.2019 під час святкування Великодня у 5 церковних приходах здійснювали охорону громадського порядку 18 членів ГФ «Сокіл» та на поминальні дні – 12 членів ГФ «Сокіл».

Під час святкування Дня Перемоги здійснювали охорону громадського порядку 21 член ГФ «Сокіл».

23 травня 2019 року члени ГФ «Сокіл» прийняли участь в робочій зустрічі організованої ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері» щодо надання пакету послуг засудженим, які готуються до звільнення, колишнім в’язням по супроводу хворих ВІЛ, ТБ в рамках проекту РАНТ «За життя».

Згідно Меморандому про співпрацю між Державною установою «Центр пробації та громадським формуванням «Сокіл» надано 11 суб’єктам пробації послуги по ресоціалізації. Проведена профілактична робота щодо попередження ведення антисоціального способу життя, налагодження соціальних зв’язків в сім’ї та суспільстві, попередження вчинення кримінальних та адміністративних порушень.

Члени ГФ «Сокіл» прийняли участь у 14 рейдах спільно зі службою у справах дітей адміністрації Центрального району з питань попередження насильства в сім’ї та двічі приймали участь у забезпеченні громадського порядку при проведенні сесій Миколаївської міської ради.

Станом на 26.06.2019 року проведено ремонт приміщення та введено в експлуатацію ГПОП за адресою: пр. Центральний, 159/3.

Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при наявності на кожному пункті дільничного офіцеру поліції.