ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.07.2019

У Центральному районі може з'явитися новий облаштований простір «Городище Дикий Сад: погляд крізь тисячоліття»

У п’ятницю, 12 липня, під керівництвом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася виїзна робоча нарада щодо реалізації проекту «Городище Дикий Сад: погляд крізь тисячоліття» в рамках програми "Громадський бюджет м. Миколаєва на 2019-2020 рр".

На нараді були присутніми представники управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району, автор проекту, житель Миколаєва Денис Барашковський та історик-археолог Кирило Горбенко.

В ході наради місцевий житель описав та наочно показав територію, яку можливо вдасться облаштувати згідно проекту. У проекті йдеться про благоустрій території на вулиці Набережна, розкопки городища «Дикий Сад»: вимощення будівельною плиткою доріжок, встановлення інформаційних стендів з історичними матеріалами, облаштування даної території тематичними скульптурами різних архітектурних форм.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза підтримав ініціативу миколаївця щодо благоустрою куточка, який знаходиться поряд з визначним місцем – городищем «Дикий Сад» та висловив надію, що жителі міста своїм голосом підтримають проект під час голосування за розподіл коштів Громадського бюджету м. Миколаєва.

В результаті проведення наради адміністрація Центрального району надала позитивний висновок для даного проекту та висловила сподівання, що за результатами голосування вже в 2020 році миколаївці зможуть використовувати облаштовану територію, як додаткове місце для відпочинку та проведення дозвілля.