ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.08.2019

У Центральному районі реалізують проект-переможець Громадського бюджету щодо благоустрою джерел біля Аляудського мосту

У четвер, 15 серпня, за дорученням міського голови Миколаєва Олександр Сєнкевич під керівництвом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася робоча нарада щодо реалізації проекту Громадського бюджету «Благоустрій джерел біля Аляудського мосту з метою пристосування їх як місць виховання здорового способу життя та відпочинку серед мешканців Миколаєва». 

На нараді були присутніми начальник управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Олександр Пилипенко, професійний проектувальник Тетяна Горобець, позаштатний радник міського голови з питань Громадського бюджету Денис Барашковський та автор проекту-переможця Сергій Коваленко.

Александр Сенкевич В ході робочої наради обговорили можливі варіанти реалізації проекту, а саме облаштування території джерел альтанками та декоративними лавками, встановлення ємних урн для сміття, а також ремонт роздягальні та благоустрій спортивних турніків для підтягувань. Але найголовніше питання – облаштування самих джерел.

Обговорили деталі встановлення комунікацій для функціонування джерел, враховуючи географічне розташування території. Під час обговорення було розглянуто декілька варіантів будівельної плитки, якою буде вимощено басейн джерела, встановлення металевих поручнів та облицювання сходів до джерел рельєфною плиткою, аби уникнути травматичних ситуацій.

В результаті, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив, що після початку реалізації проекту Громадського бюджету – особисто контролюватиме процес виконання робіт, аби усі деталі, обговорені із автором проекту та небайдужими жителями були втілені у життя.