ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.08.2019

У Центральному районі відремонтували тротуар по вул. 9-та Воєнна, - жителі подякували Олександру Березі за благоустрій мікрорайону

Жителі вул. 9-та Воєнна висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за благоустрій тротуару у їх мікрорайоні.

Нагадаємо, що на особистий прийом до голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернулася представниця жителів будинків у приватному секторі по вул. 9-та Воєнна з проблемою капітального ремонту тротуару, який був повністю відсутнім. В свою чергу, Олександ Береза відзначив, що роботи щодо ремонту тротуару будуть включені у графік.

Крім того, за словами місцевих мешканців, через відстуність тротуару, школярам важко було пройти до навчального закладу, який розташований неподалік. Минулого року за вказаною адресою, з метоб забезпечення комфортного проїзду жителів, було виконано капітальний ремонт асфальтного покриття.

Вже зараз, місцеві мешканці задоволені облаштованим мікрорайоном та висловлюють подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за благоустрій їх мікрорайону.