ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.08.2019

У Центральному районі виявлено батьків, які втягували власних дітей у заняття жебрацтвом

У понеділок, 19 серпня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району організовано та проведено рейдове обстеження храмів з метою виявлення та попередження бродяжництва та жебракування серед дітей. Профільними фахівцями обстежено території: Кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері, Кафедрального собору Різдва Богородиці та Свято-Миколаївської соборної церкви.

До обстеження території храмів долучилися представники Центрального відділу поліції.

В ході рейдового обстеження спеціалістами служби та представниками поліції зафіксовано факт втягнення до жебракування двома матерями своїх дітей. У кожної жінки по 4 дітей, які просили милостиню у відвідувачів храмів.

Жінки ромської національності - мешканки Заводського району міста.

Спеціалістами служби та представниками поліції проведено профілактично-роз'яснювальну роботу та наголошено на відповідальності за втягнення неповнолітніх до жебракування, згідно ст. 304 ККУ. Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, у пияцтво, у заняття жебрацтвом, азартними іграми, якою передбачено позбавлення волі від 3-х до 7-ми років.

Зазначимо, що спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району проводять постійну інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо попередження торгівлі людьми, профілактики домашнього насильства, дитячого жебрацтва, скоєння правопорушень неповнолітніми та ін.

Питання запобігання бездоглядності, безпритульності, бродяжництва та жебрацтва в дитячому середовищі перебуває на особливому контролі працівників служби у справах дітей.