ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.08.2019

У Центральному районі позбавлять батьківських прав чоловіка, який після смерті колишньої дружини, не виховуючи доньку, оформив пенсію по втраті годувальника на своє ім'я, а отримані кошти – пропив

У Центральному районі позбавлять батьківських прав 55-річного чоловіка, який зловживає алкогольними напоями, відносно 14-річної доньки за її бажанням.

Неповнолітню доньку мати виховувала самостійно з бабусею. Чоловік батьківські обов’язки не виконував, аліменти не виплачував, з донькою не спілкувався протягом тривалого часу. Після смерті матері, дівчинку виховувала бабуся, яка теж невдовзі померла.

У результаті ситуації, яка склалася, батько не мав бажання забрати доньку на виховання. Навпаки, користуючись життєвими негараздами родини, оформив пенсію по втраті годувальника на своє ім'я, а отримані кошти витрачав на розпиття алкогольних напоїв із друзями, які мають сумнівну репутацію.

Відзначимо, що подальша доля дівчинки складається позитивно – вона виховуватиметься у родині рідної тітки, яка забезпечує її турботою та затишком.