ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.08.2019

У Центральному районі здійснили благоустрій скверу біля готелю «Миколаїв»

У Центральному районі виконали капітальний ремонт благоустрою скверу біля готелю «Миколаїв» з метою облаштування додаткової зони відпочинку та проведення дозвілля для містян.

Днями голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та міський голова Олександр Сєнкевич, оглянули новий облаштований сквер, розташований на перетині вулиці Садової та проспекту Центральний.

Благоустрій скверу входить до переліку об’єктів, затверджених для реалізації на 2019 рік. Зона відпочинку вимощена будівельною плиткою, в тому числі і велосипедна доріжка, яка відзначена іншим кольором, встановлено креативну арт-лавку з елементами декору та огорожу навколо дерева, біля якого небайдужі містяни висадили зелені насадження. Поруч арт-лавки розміщено урни для сміття.

З метою забезпечення зручності для людей з особливими потребами - погано зрячих, інвалідів на візках для більш комфортного пересування містом, - виконано встановлення тактильних плит та понижених бордюрів.

Міський голова відзначив, що у Миколаєві відбуваються позитивні зміни. Поступово, спільно із зусиллями небайдужих городян, місто стає затишнішим та комфортним для життя.