ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.08.2019

У мкр. Матвіївка Центрального району проведено рейдове обстеження щодо дотримання Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи

У четвер, 29 серпня, спеціалістами сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд по вулицям Силікатна, 1-ша та 2-га Піщана мікрорайону Матвіївка з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, а саме п.12.2.23 – розміщення об'яв, афіш, листівок, плакатів тощо у не відведених для цього місцях, п. 12.2.37 - відсутність та незадовільне утримання покажчиків будинків.

За результатами рейду було складено 4 протоколи про порушення ст. 152 КУпАП, які були передані на розгляд адміністративної комісії.

Крім того, відзначимо, що реагуючи на можливе порушення Правил благоустрою м. Миколаєва зі сторони місцевої жительки, яка за допомогою соціальної мережі шукає людину для розклеювання листівок у Матвіївці - адміністрація Центрального району проінформувала жінку про те, що розклеювання оголошень в невизначених для цього місцях тягне за собою адміністративну відповідальність.

Санкція встановлена в статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Слід зазначити, що за порушення ст.152 КУпАП передбачено штраф: для пересічного громадянина, що здійснював розклеювання оголошень типу “продам” або “куплю”, передбачений штраф, який коливається від 20 до 80 НМДГ (340 - 1360 грн.); для суб’єкта підприємницької діяльності і посадовця такий штраф може скласти 50-100 НМДГ (850 - 1700 грн).

З метою інформування та недопущення можливих порушень затверджених Правил благоустрою м. Миколаєва, нагадуємо містянам про необхідність їх дотримання, у іншому випадку порушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності.