ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.09.2019

Миколаївський будівельний коледж - це абсолютно правильний вибір! – голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав студентів із Днем Знань та початком нового навчального року

У понеділок, 2 вересня, у Миколаївському будівельному коледжі відбулася святкова лінійка з нагоди Дня Знань та початку нового навчального року.

На заході були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, директор підприємства «Зодчій», член Національного союзу архітекторів України Світлана Марухнях, директор підприємства «Глиноземпромбуд» Володимир Кондратюк.

Вітальним словом відкрив урочисте свято директор коледжу, кандидат технічних наук, член кореспондент Академії будівництва України, відмінник освіти України Георгій Бондаренко.

- Шановні присутні! Дозвольте привітати студентів, викладачів, батьків та гостей з великим святом – Днем Знань. Бажаю кожному здоров’я та удачі, легкого навчання, та вирости добрими, гарними спеціалістами, - звернувся до присутніх директор МБК Георгій Бондаренко.

Поздоровив студентів з початком навчального року і колишній випускник МБК - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

- Я хотів би сказати з впевненістю для тих, хто сьогодні присутній на святі в ролі першокурсника, що Миколаївський будівельний коледж - це абсолютно правильний вибір! Усім студентам я бажаю успіху та легкої вдачі у підкоренні обраної професії! Із власного досвіду, можу сказати, що отриманні знання в коледжі – обов’язково знадобляться і стануть надійним фундаментом для розбудови подальшої кар’єри, завдяки чому ви зможете посісти гідне місце у суспільстві. Від щирого серця бажаю вам успіхів у новому навчальному році, - сказав Олександр Береза.

В ході урочистостей, члени студентської ради самоврядування Миколаївського будівельного коледжу були нагороджені грамотами за активну громадську позицію та участь у всеукраїнській конференції студентства, яка проводилася на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. Активні студенти представляли до уваги гостей вокальні номери, викладачі зверталися до першокурсників зі словами настанов - бажали осягнути світ будівельних професій та підкорити усі вершини науки.