ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
06.09.2019

35-річна жителька Центрального району відмовилася від 5-річної доньки: наразі вирішується питання щодо позбавлення її батькіівських прав

У Центральному районі Миколаєва 35-річна мати-одиначка свідомо відмовилася від 5-річної доньки у зв’язку із відсутністю житла, роботи та постійне погіршення стану здоров’я.

Про родину відомо, що жінка перебуває у громадянському шлюбі із чоловіком, який систематично зловживає алкогольними напоями, як наслідок у родині постійні сварки, які закінчуються тілесними ушкодженнями для жінки.

Матір звернулася до служби у справах дітей адміністрації Центрального району з проханням влаштувати доньку до КЗ “Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Миколаївської обласної ради та позбавити її батьківських прав відносно малолітньої дитини.

Після того, як дівчинку було вміщено до закладу, матір жодного разу не відвідала доньку, не цікавилася її долею, не зверталася до служби у справах дітей адміністрації Центрального району за допомогою чи підтримкою на шляху до виправлення ситуації.

Відзначимо, що у період, коли дитина мешкала вдома, горе-матір не виконувала своїх батьківських обов’язків, зокрема обов’язку виховувати та утримувати дитину до досягнення нею повноліття, не виконує та не здійснює жодних дій, спрямованих на їх виконання. Крім того, будь-які перешкоди зі сторони профільних посадових осіб та інстанцій для виконання матір'ю своїх обов’язків, не вчинялися.

У подальшому вирішуватиметься питання щодо позбавлення батьківських прав жінки по відношенню до 5-річної доньки.