ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.09.2019

«Так, ми зробимо»: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 12 вересня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. До керівника звернулися 8 жителів Миколаєва з проблемами переважно житлово-комунальної сфери.

 - На особистий прийом, як правило, звертається багато містян, кожен зі своєю проблемою. Але перед колективом адміністрації я ставлю завдання – оперативно та якісно усувати проблеми та ліквідовувати будь-які недоліки. На прохання та звернення ми завжди відповідаємо: «Так, ми зробимо», - це і є головна ідеологія нашої роботи, - відзначив керівник.

На особистий прийом до голови адміністрації Центрального району звернулася жителька багатоповерхівки на вул. Безіменна, 76 щодо здійснення капітального ремонту тротуару, який зазнав повної руйнації. Окрім того, місцевих мешканців будинку турбує питання обстеження зелених насаджень у їх дворі та здійснення санітарної обрізки дерев, які знаходять у напівсухому стані та у разі погіршення погодних умов можуть травмувати людей.

Олександр Береза проінформував представницю будинку щодо необхідності звернутися для санітарного обстеження зелених насаджень до профільної державної структури аби отримати висновки та акти на їх ліквідацію, у разі необхідності. Стосовно здійснення ремонту тротуару по вул. Безіменна, 76, керівник адміністрації Центрального району зазначив, що адресу буде включено до списку об’єктів для реалізації, та при наявності додаткового фінансування розпочнуться роботи.

На особистий прийом до Олександра Берези звернулися директор та працівники ДНЗ №29 щодо вирішення проблеми санітарного стану території, прилеглої до дитсадка, антисанітарію на якій розводять безхатченки. Дитячий садок №29 розташований на вул. Колодязна, 9, та межує із гаражами, які знаходяться у приватній власності. У невеличкому проході між якими безхатченки розвели гармидер та звалище непотребу, яке зносять зі смітників. Керівник Центральної адміністрації надав доручення профільному заступникові: визначити власників гаражів та провести бесіди щодо необхідності обмежити доступ сторонніх осіб до вказаної території.

З приємними клопотами до Олександра Берези звернулися колишні вчителі, які усе життя віддали педагогічній справі. Рада ветеранів вчителів Центрального району звернулася з проханням підтримати їх у організаційних моментах - підготовці до урочистостей з нагоди професійного свята. Варто додати, що адміністрація Центрального району щороку допомагає Раді ветеранів у організації заходу та не залишається осторонь будь-яких їх проблем.

Також, з питаннями благоустрою до керівника району звернулися представники ОСББ на пр. Центральному, 94а, щодо ремонту внутрішньоквартального проїзду та встановлення нових лавок та урн для сміття у їх дворі. В свою чергу, Олександр Береза відзначив, що проектно-кошторисна документація щодо здійснення капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду вже виготовлена, а отже планується облаштування території.

Голова адміністрації Центрального надав доручення профільним заступникам щодо взяття на контроль вирішення проблемних питань в межах компетенції адміністрації. Виконання наданих доручень Олександр Береза триматиме на особистому контролі, аби максимально оперативно вирішити проблеми із якими звернулися жителі Миколаєва.