ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.09.2019

У Центральному районі відбулась нарада з питаннь сфери ЖКГ: у період святкування Дня міста комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі

У четвер, 12 вересня, в адміністрації Центрального району відбулася робоча нарада щодо обговорення питань зі сфери житлово-комунального господарства. У період проведення святкових заходів з нагоди 230-річчя Дня міста, комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі, робочі графіки працівників відкореговано.

Нарада проводилася під головуванням першого заступника голови адміністрації Центрального району та начальника управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із управителями багатоквартирних житлових будинків.

Під час наради обговорювали поточні проблеми, заслухали питання щодо вивезення великогабаритного сміття, покіс трави, видалення амброзії та вивезення твердих побутових відходів. Також особливо було наголошено щодо приведення до належного санітарного стану району перед Днем міста Миколаєва.

Управителі багатоквартирних житлових будинків:

- постійно утримувати закріплені території в належному санітарному стані (покіс трави, видалення амброзії, випадкове сміття);
- прибирання контейнерних майданчиків для збору ТПВ;
- посилити роботу у день святкування - 14 вересня.

Адміністрація Центрального району, в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням бути більш відповідальними, не бруднити та зберігати належний санітарний стан території улюбленого Миколаєва, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.