ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.10.2019

Еко-проект “Миколаїв квітучий 2019”: МЗОШ №64 презентувала яскраві клумби з розкішними трояндами у шкільному дворику 

Миколаївська загальноосвітня школа №64 взяла участь у еко-проекті “Миколаїв квітучий 2019” та презентувала суддівському колективу власні клумби, облаштуванням яких займався дружній учительський та учнівський колективи.

Нагадаємо, що з метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району при підтримці народного депутата України 8 скликання Олександра Жолобецького в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2019” оголошувала про проведення конкурсів: “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Квіти біля школи”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти на підприємстві”.

На клумбах по-господарські висаджено різновидні кущі троянд, чорнобривці, барвінок, іриси. Доповнюють композицію кущі самшиту та калини.

Крім того, розбавити клумби з квітами вирішили художніми елементами: власноруч встановлено декоративних лебедів, до яких веде створена із будівельних матеріалів міні-доріжка.

За словами вчителів, школярі із радістю підтримали ідею щодо участі у еко-проекті та долучилися до реалізації креативних творчих ідей. Приємним виявився і той факт, що спільна мета – прагнення перемогти, надихала дітей, які із великим бажанням доглядають за клумбами та пропонують власні масштабні задумки для благоустрою рідного дворику.

Після закінчення конкурсу усі переможці отримають подарунки та пам’ятні дипломи. Нагородження відбудеться після опрацювання усіх заявок від учасників.