ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.10.2019

З нагоди відзначення Дня усиновлення фахівця служби у справах дітей адміністрації Центрального району нагороджено почесною грамотою

З нагоди відзначення Дня усиновлення за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у вирішення проблем захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та з нагоди Дня усиновлення почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджено завідувача сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Світлану Гонтаренко.

Вітаємо Світлану Вікторівну та бажаємо професійного процвітання! Ваша робота - це постійна і наполеглива праця, найблагородніша місія Людини!

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину!