ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.10.2019

Звіт про роботу громадського формування "Сокіл" в Центральному районі за ІІІ квартал 2019 року

Протягом ІІІ кварталів 2019 року працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 45 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП складено 174 протоколи.

Щодо охорони громадського порядку 395 членів формування «Сокіл» прийняло участь у 291 заходу, а саме при проведенні травневих свят, футбольних матчів на міському стадіоні, охорони громадського порядку на Великдень, на цвинтарях в поминальні дні, проведення другого Міжетнічного фольклорного фестивалю у мкр. Тернівка, святкуванні 230 річниці м. Миколаєва та інших. Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у документуванні і оформленні 51 випадку правопорушень, 61 член формування були задіяні як свідки та поняті.

Протягом 9 місяців 2019 року проведено 482 бесіди з населенням, на яких були присутні 616 чоловік.

Щодо роботи з під обліковим елементом проведено 1418 бесід.

В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві, надана їм консультативна, безоплатна правова та інша допомога у вирішенні соціально-побутових проблем.

Під час проведення двох турів виборів Президента України разом з поліцейськими на 46 виборчих дільницях у Центральному районі 51 член формування забезпечували охорону громадського порядку.

19.04.2019 під час проведення концерту присвяченого Дню Європи здійснювали охорону громадського порядку 14 членів ГФ «Сокіл».

27-28.04.2019 під час святкування Різдва Христова у 5 церковних приходах здійснювали охорону громадського порядку 18 членів ГФ «Сокіл» та на поминальні дні – 12 членів ГФ «Сокіл».

Під час святкування Дня Перемоги над фашизмом здійснювали охорону громадського порядку 21 член ГФ «Сокіл».

23 травня 2019 року члени ГФ «Сокіл» прийняли участь в робочій зустрічі організованої ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері» щодо надання пакету послуг засудженим, які готуються до звільнення, колишнім в’язням по супроводу хворих ВІЛ, ТБ в рамках проекту РАНТ «За життя».

44 члена ГФ «Сокіл» спільно з співробітниками управління Національної поліції в Миколаївській області здійснювали чергування з 12 по 15 вересня 2019 року на Соборній площі, в Каштановому сквері, мкр. Варварівка, пляжі «Стрілка».

Згідно Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Центр пробації та громадським формуванням «Сокіл» надано 17 суб’єктам пробації послуги по ресоціалізації. Проведена профілактична робота щодо попередження ведення антисоціального способу життя, налагодження соціальних зв’язків в сім’ї та суспільстві, попередження вчинення кримінальних та адміністративних порушень.

Члени ГФ «Сокіл» прийняли участь у 19 рейдах спільно зі службою у справах дітей адміністрації Центрального району з питань попередження насильства в сім’ї та двічі приймали участь у забезпечуванні громадського порядку при проведенні сесій Миколаївської міської ради.

Згідно Угоди про співпрацю ГФ «Сокіл» з громадською організацією «Пенітенціарна ініціатива» від 01 серпня 2019 року члени формування надали допомогу особам звільненим з міст позбавлення волі та засудженим до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі соціальний супровід, 12 клієнтам служби пробації, мешканцям м. Миколаєва, з метою постановки на медичний профілактичний облік та укладення декларації з лікарем надана допомога.

Станом на 26.06.2019 року проведено ремонт приміщення та введено в експлуатацію ГПОП за адресою: пр. Центральний, 159/3.

Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при наявності на кожному пункті дільничного офіцеру поліції.