ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.10.2019

У Центральному районі мати 2-річного хлопчика, якого залучала до жебракування, повернула його у родину: жінка покращила житлові умови, відновила документи, отримала кваліфіковану допомогу та підтримку

У Центральному районі жінка, яка залучала 2-річного сина просити милостиню на лікування, стала на шлях виправлення та повернула дитину у родину.

Нагадаємо, у травні цього року в ході проведення рейдового обстеження щодо недопущення жебракування серед малолітніх та неповнолітніх дітей, фахівцями служби у справах дітей адміністрації Центрального району було виявлено жінку ромської національності, яка спільно з малолітнім сином просила милостиню на його лікування.

В ході перевірки у жінки були відсутні документи, які би підтверджували її особу та той факт, що хлопчик є її сином. Як тоді розповіла сама жінка, у зв’язку із відсутністю паспорта, не отримала свідоцтво про народження дитини.

Життєва історія жінки теж непроста. Наразі у неї складні відносини із матір’ю, яка займається вихованням її старшого 9-річного сина. Чоловік та батько дітей перебуває у місцях позбавлення волі. Відповідно до інформації поліції, сама мати дітей неодноразово притягалася до відповідальності за порушення закону за що теж відбувала покарання.

Враховуючи вищезазначене, фахівцями служби було складено акт на знайдену дитину, хлопчика було доставлено до Миколаївської дитячої лікарні №2 з метою обстеження стану здоров'я та отримання медичної допомоги у разі необхідності.

Варто відзначити, що після ситуації, яка склалася, та вилучення дитини, мати хлопчика отримала кваліфіковану консультацію щодо подальших дій для повернення дитини. Жінка відвідувала сина у медичному закладі, турбувалася про стан його здоров’я, приносили речі та гостинці.

Приємно відзначити, що робота фахівців служби у справах дітей та бажання матері привели до щасливого закінчення та вирішення ситуації: жінка сумлінно відновила та отримала усі необхідні документи, поліпшила власні житлові умови та нарешті забрала сина на виховання у люблячу родину!

Жінка, яка пройшла довгий та свідомий шлях для покращення свого життя, подякувала службі у справах дітей адміністрації Центрального району за підтримку та допомогу! Завдяки спільній роботі вдалося зберегти та допомогти ще одній родині!