ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.10.2019

Вітаємо юристів адміністрації Центрального району з професійним святом!

Щорічно 8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України…» згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року.

День юриста України — професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України. Сьогодні роль юриста в правовій державі неоціненна. Ця професія важлива для утвердження демократичних цінностей в суспільстві, принципу верховенства права, для захисту інтересів кожної людини та підвищення загального рівня правової свідомості в країні.

З нагоди відзначення професійного свята щиро вітаємо заступника голови адміністрації Центрального району Інгу Мураховську, начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення Максима Шарого та його заступника Дмитра Цибка, секретаря приймальні голови адміністрації Вікторію Іванову.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку. Будьте завжди гідними свого високого покликання!