ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.10.2019

Адміністрація Центрального району завжди підтримує ваші починання та ініціативи, - Олександр Береза привітав ветеранів педагогічної праці з професійним святом

Бути вчителем – означає слідувати істинному покликанню душі! Педагогіка – це справжнє мистецтво, наполеглива та кропітка праця, яка збагачує світ знаннями, мудрістю та добром! Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти, встановлений Указом Президента України в 1994 році.

У середу, 9 жовтня, у Будинку вчителя відбувся святковий концерт з нагоди відзначення професійного свята – Дня вчителя. Ветеранів педагогічної праці вітали грамотами та подяками, піснями та музичними творами, висловлювали слова вдячності за терпіння та любов до дітей.

Привітали ветеранів педагогічної праці Миколаєва: міський голова Олександр Сєнкевич та віце-мер Володимир Криленко, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко, голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко, голова Миколаївської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Любов Бушина, а також голова ради ветеранів працівників освіти м. Миколаєва Олександра Судак.

Урочистим вітальним словом розпочав святкове дійство міський голова Олександр Сєнкевич, побажавши ветеранам залишатися енергійними, життєрадісними та повними життєвих сил людьми. Керівник міста подякував вчителям за відданість своїй справі!

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза звернувся до освітян з подякою за високий професіоналізм, творчий підхід до роботи та вагомий внесок у навчання й виховання багатьох поколінь.

- Шановні вчителі-ветерани! Щиро вітаю вас з професійним святом! Учитель – втілення мудрості! Це особлива професія, яка відіграє велику роль в житті будь-якої людини! Своєю щоденною працею ви відкривали учням світ великої науки, підтримували творчі таланти та надихали на шкільні перемоги! Адміністрація Центрального району підтримує ваші починання та ініціативи, ми раді бачити вас в адміністрації та завжди підставимо плече допомоги і підтримки! – сказав Олександр Береза.

Педагогічним працівникам, які присвятили своє життя навчанню та вихованню дітей висловлювати найщиріші слова подяки, нагороджували грамотами за вагомі трудові досягнення у професійній діяльності та дарували квіти!

Гарний настрій та святкову атмосферу творчими виступами підтримували: зразковий театр пісні та натхнення «Усмішка», солісти «народної» вокальної студії міського Будинку вчителя, народний артист України Олександр Сичов та ін. учасники концерту.