ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.10.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відвідав презентацію новітніх інноваційніх технологій зварювання та мобільного обладнання у Миколаївському будівельному коледжі

Сьогодні, 9 жовтня, у Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбувся освітній майстер-клас для миколаївської громади, в ході якого було презентовано новітні інноваційні технології зварювання та удосконалене мобільне обладнання.

Майстер-клас відбувся за підтримки Асоціації будівельників Миколаївщини, Миколаївської міської ради та із залученням дочірнього підприємства всесвітньо відомої австрійської компанії «Fronius International GmbH» ТОВ «Фроніус Україна».

Гостями заходу стали голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, перший заступник міського голови Володимир Криленко та почесні представники, залученого до проведення майстер-класу підприємства.

Відкривав теоретичну частину заходу директор Миколаївського будівельного коледжу, кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії будівництва, відмінник освіти України Георгій Бондаренко.

- Шановні присутні! З радістю відкриваю сьогоднішній майстер-клас, основна мета проведення якого – презентація застосування зварювальних робіт на новітньому обладнанні, одна із досконалостей якого – мобільність та зручність у використанні, висока якість зварювальних швів. Маю надію, що сьогоднішній захід стане корисним у плані отримання практичного досвіду та знань з даної галузі, - відзначив директор МБК.

За словами Георгія Бондаренка, Миколаївський будівельний коледж планує запровадити застосування новітніх технологій та обладнання в навчальному процесі, для того, аби випускники мали навики роботи на високотехнологічному сучасному обладнанні.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив важливість навчання із залученням прогресивних технологій. Адже, у майбутньому саме трудовий досвід та висока кваліфікація дасть можливість та поштовх до соціального та кар’єрного зросту.

- З точки зору практичних навичок, висока потреба є у сфері кваліфікованих кадрів, які би вміли застосовувати у своїй роботі новітні обладнання. Сьогодні до уваги присутніх представили мобільні зварювальні пристрої, якими можна скористатися та відточити отриманий теоретичний матеріал в роботі. Учасникам заходу бажаю плідної роботи та успіхів, - сказав Олександр Береза.

Протягом майстер-класу зі студентами профільної спеціальності ділилися теоретичним матеріалом та практичними навичками щодо впровадження енергоефективного й високотехнологічного обладнання та методів зварювання.

Після теоретичного етапу майстер-класу, учасникам надали можливість застосувати отримані знання на практиці: власноруч випробувати існуючі спектри технологій: MMA, TIG, MIG/MAG типу, плазмового зварювання та LaserHybrid.