ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
18.10.2019

У Центральному районі у матері-одиначки відібрали 2-х дітей: 22-річна мати залишила їх на п’яну бабусю та пішла розважатися

Фахівцями служби у справах дітей адміністрації Центрального району організовано та проведено рейдове обстеження умов проживання родин, діти із яких опинилися у складних життєвих обставинах. Рейд проведено із залученням представників Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області.

Із родинами, які перевіряли, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків.

В результаті обстеження із родини було вилучено двох дітей: 3-річного хлопчика та його 4-х місячного братика. Як було встановлено, 22-річна мати дітей, виховує їх самостійно, біологічні батьки хлопчиків участі у житті власних дітей не приймають та взагалі не спілкуються.
У день проведення обстеження дівчина залишила дітей на власну 44-річну матір, яка на момент приїзду спеціалістів служби у справах дітей знаходилася у стані сильного алкогольного сп’яніння, та пішла розважатися.

На жаль, умови в яких проживали діти загрожували їх подальшому життю та здоров’ю. У будинку цілковита антисанітарія, відсутні будь-які продукти харчування, діти не забезпечені необхідними речами для побуту та одягом. Електропостачання відімкнуто за борги, в помешканні брудно, стіни покриті пліснявою, старший хлопчик спить на підлозі на матраці. Фахівцями служби у супроводі представників поліції було прийнято рішення негайно вилучати дітей із родини.

Після вилучення малечу було вміщено до медичних закладів, за весь час їх перебування мати не з’являлася. Як виявилося, старший хлопчик має серцеву недостатність та потребує системного лікування і спостереження лікарів.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району буде займатися вирішенням подальшої долі дітей та доцільності їх перебування в біологічній родині.