ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.10.2019

У Центральному районі проведено профілактичний захід «Урок» - виявлено 14 неповнолітніх, які не відвідували заклади освіти: наразі продовжується системний контроль за дітьми, родини яких опинилися у складних життєвих обставинах

На підставі ст.53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», ст.4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та з метою виконання наказу Служби у справах дітей Миколаївської міської ради, фахівцями Служби у справах дітей адміністрації Центрального району організовано та проведено профілактичний захід «Урок», який включав в себе систематичні рейдові обстеження сімей, діти з яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Головною метою профілактичного заходу «Урок» є надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлення дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

В результаті проведення профілактичних рейдів I етапу у вересні, фахівцями служби у справах дітей у Центральному районі зафіксовано 14 неповнолітніх, які не відвідували навчальні заклади, причини чого сформулювати не змогли не батьки, ані самі діти.

У період II етапу проведення профілактичних рейдів «Урок» за період жовтня місяця відбувався системний контроль за відвідуванням неповнолітніми шкільних закладів.

Загалом, протягом II етапу було вжито заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням.

До відповідальності за ст. 184 КУпАП було притягнуто одного із батьків. Крім того, здійснювалася інформаційно-роз’яснювальна робота з батьками або особами, які їх замінюють щодо важливості дотримання соціальних функцій, які покладені на дітей, щодо необхідності підготуватися до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону, забезпечивши дітей необхідними речами.