ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.10.2019

"Истории без ретуши": миколаївський краєзнавець Євген Горбуров презентував книгу про видатних городян, приурочену до 230 річниці з дня заснування Миколаєва

У четвер, 24 жовтня, у Центральному районі в міській бібліотеці ім. Кропивницького відбулася презентація книги «Истории без ретуши» миколаївського історика та краєзнавця, кандидата історичних наук, лауреата обласної культурологічної премії ім. Аркаса – Євгена Григоровича Горбурова, яка приурочена до 230-ї річниці від дня заснування Миколаєва.

Привітати автора завітали міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, небайдужі до історичної спадщини міста жителі та представники громадськості.

- Це вже 16-та презентація книги у моєму житті, хоча насправді їх набагато більше. Моя перша змістовна книга, над якою я серйозно працював, вийшла в 2002 році, а її презентація відбулася на засідання Наукової ради інституту історії академії наук України в Києві. Праця була присвячена підпільно-партизанському руху. Щоразу друкуючи нову книгу, я особливо уважно ставлюся до будь-яких дрібних деталей, у написанні кожної наступної роботи я враховував рекомендації від читачів, які завжди ділилися враженнями та побажаннями, адже цінують нашу славетну історію, - сказав Євген Горбуров.

До книги увійшли 30 нарисів про історичні події, що відбувалися в XIX- XXI ст., особистостей, які брали в них участь, унікальні артефакти того часу. Частина нарисів свого часу була опублікована в газеті «Вечірній Миколаїв», а деякі публікуються уперше. Кожна оповідь надана з дотриманням історичної правди, тобто без ретуші і авторських домислів.

За словами Євгена Григоровича, «Истории без ретуши» - книга про скромних жителів Миколаєва, які внесли особистий вагомий вклад у розвиток та становлення нашої малої Батьківщини. Кожна історія життя описана у книзі – унікальна та неповторна. А також автор поділився планами на майбутнє – пообіцяв найближчим часом презентувати нову книгу.