ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.10.2019

В адміністрації Центрального району відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із зарплати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат

У п'ятницю, 25 жовтня, в адміністрації Центрального району відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю представників відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району, Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва у Миколаївській області, Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва, фонду соціального страхування України у Миколаївській області, центру зайнятості населення у Центральному районі м. Миколаєва, департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

На комісію було запрошено 5 керівників підприємств-боржників.

В ході засідання комісії було заслухано інформацію щодо проблемних питань, які виникли під час виплат із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат по території району.

Намічені кроки щодо подальшої роботи у напрямку зменшення заборгованості на підприємствах району.