ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.10.2019

У Центральному районі на фоні психічних розладів жінка влаштувала смітник у квартирі, - у помешканні проживала неповнолітня дитина

Реагуючи на численні звернення жителів будинку у спальному мікрорайоні Центрального району, щодо антисанітарії, яку підтримує у власній квартирі жінка, яка мешкає по сусідству, - фахівцями служби у справах дітей адміністрації Центрального району спільно із представниками поліції було проведено рейдове обстеження помешкання з метою перевірки умов проживання та наявність неповнолітніх дітей у родині.

Відзначимо, що це не перше рейдове обстеження вказаного помешкання. Минулого разу після перевірки жінка була зобов’язана звільнити квартиру від сміття, що і зробила. Але, як виявилося, не на довго.

В ході проведення повторного обстеження виявлено, що наразі у квартирі жінка проживає разом з дочкою та неповнолітнім онуком, які на момент перевірки поїхали до родичів. Жінка має психічні розлади на фоні чого приносить в дім непотріб та речі зі смітників.

Внаслідок такої «діяльності» квартира повністю забита різними речами, які в міру відведеного терміну придатності сприяють розмноженню щурів та комах, виділенню різкого запаху та ін., завдаючи численних неприємностей жителям будинку в цілому.

Власниці квартири було надано попередження щодо недопущення у подальшому подібної поведінки, яка приносить суспільну шкоду та несе загрозу для проживання мешканців будинку. Дочку жінки у телефонному режимі було проінформовано про ситуацію, яка склалася та викликано на профілактичну бесіду до служби у справах дітей адміністрації Центрального району.