ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
31.10.2019

У Центральному районі відбулась нарада з питаннь сфери ЖКГ: у період проведення напівмарафону комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі

Сьогодні, 31 жовтня, в адміністрації відбулася робоча нарада "Чистий четвер" з представниками житлово-комунальної сфери міста, з метою виконання доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези щодо забезпечення належного санітарного стану на території району у зв'язку із проведенням на вихідних спортивно-масового заходу "Миколаїв нова пошта напівмарафон".

Нарада відбулася під головуванням першого заступника голови адміністрації Центрального району Олександра Косьянова, із залученням представників управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району, підрядних організацій: ТОВ "Карс Клініг", КП "ЕЛУ автодоріг", ТОВ "ВалАН" та представників багатоквартирних житлових будинків.

Під час наради обговорювали поточні проблеми, заслухали питання щодо вивезення великогабаритного сміття, вивезення твердих побутових відходів. Особливо було наголошено на необхідності відкорегувати робочі графіки працівників підярдних організацій з метою забезпечення та підтримання нележного санітарного стану території Центрального району під час проведення спортивного заходу "Миколаїв нова пошта напівмарафон"

Управителям багатоквартирних житлових будинків нагаджали про обов'язок:

- постійно утримувати закріплені території в належному санітарному стані;
- прибирання контейнерних майданчиків для збору ТПВ;

Адміністрація Центрального району закликає жителів м. Миколаєва з повагою ставитися до щоденної праці представників комунальної сфери, які забезпечують чистоту та порядок міських вулиць.