ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.11.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза прийняв участь у спортивному заході «Миколаїв Нова пошта напівмарафон» здолавши дистанцію 10 км

Сьогодні, 3 листопада, на Соборній площі у Миколаєві відбулося офіційне відкриття масштабного спортивно-масового заходу «Миколаїв Нова пошта напівмарфон», який об’єднав бігунів зі всієї України, а саме: Миколаїв, Одесса, Херсон, Нова Каховка, Нова Одеса та ін. міста, які представляли іногородні учасники. За словами організатора заходу Максима Кривенка – у забізі прийняло участь більше 3-х тисяч людей, 1 500 із яких – діти! 

Відкривали напімарафон міський голова Олександр Сєнкевич та заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, які також прийняли участь у спортивному заході здолавши дистанцію 5 км.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто долучився до пропаганди культури бігу в Україні та прийняв участь у напівмарафоні здолавши дистанцію 10 км.

- Закликаю усіх миколаївців незалежно від віку стати прихильником спорту та тренувати власний дух, впевнено ступаючи на шлях переможця. Сьогодні прийняв участь у напівмарафоні та здолав 10 км. Враження та емоції переповнюють, позитивно налаштований продовжувати тренування та підкорювати нові спортивні вершини, - поділився враженнями Олександр Береза.

Відзначимо, що свою роботу марафонське містечко розпочало від самого ранку аби учасники забігів мали змогу підготуватися до старту. Перед офіційним початком напівмарафону професійний спортсмен, тренер провів розминку та підбадьорив учасників словами підтримки. Перший старт забігу відбувся в 10.10 на 10 км, та за декілька десятків хвилин оголосили другий старт на 5 км. Головною дистанцією стало підкорення 21 км.

На закінчення напівмарафону відбулося нагородження рекордсменів забігу офіційними сертифікатами та подарунками.