ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.11.2019

Свято краси і грації: У Центральному районі Миколаєва відбувся Перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «ПЕРСЕЯ»

У суботу, 9 листопада, у Центральному районі Миколаєва на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «ПЕРСЕЯ».

Турнір проводився за підтримки адміністрації Центрального району, Миколаївської міської ради, Миколаївської ОДА, Федерації художньої гімнастики Миколаївської області та Спортивного клубу «ПЕРСЕЯ».

Більше 200 учасниць зі всієї країни змагалися за призові місця у індивідуальних та групових вправах. Із самого ранку юні гімнастки зі всієї України: Київ, Маріуполь, Одеса, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг та з ін. міст, вражали членів суддівського колективу творчими номерами та справжнім професійним підходом до тренувань. Яскраві костюми та впевнені рухи, посмішка та стриманість, продумана композиція виступу, а ще підтримка тренера та родини, - все це незабутня, хвилююча атмосфера турніру.

На офіційне відкриття турніру з поздоровленнями завітали народний депутат України VIII скликання Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та начальник управління культури та спорту ММР Олег Машкін.

Організатор заходу та Президент спортивного клубу «ПЕРСЕЯ» Олена Равіна відкрила захід вступним словом та користуючись нагодою, подякувала усім учасникам та висловила надію, що турнір стане трампліном у велике спортивне життя з численними нагородами та перемогами для юних гімнасток.

- Сьогодні представлені категорії у яких презентуватимуть свої виступи наймолодші учасниці турніру 2015 року народження. Самі змагання проходитимуть у індивідуальних та групових вправах. Я бажаю учасницям впевненості та цілеспрямованості на шляху до перемоги. Вірю, що кожна з гімнасток сьогодні отримає заповітну нагороду. Дякую, що вже вдруге довіряєте нам. Ми раді бачити кожного із вас знову і знову, - відзначила Олена Равіна.

Народний депутат України VIII скликання Олександр Жолобецький побажав гімнасткам успішної спортивної кар’єри, а ще стати гордістю не тільки батьків, але і Батьківщини.

- Я вже маю досвід підтримувати турнір, вперше долучився до популяризації художньої гімнастики в березні цього року, - це був «Шлях до зірок». Взагалі, художня гімнастика – це один із самих прекрасних видів спорту, який потребує від учасниць великих сил. Я думаю, що турнір «ПЕРСЕЯ» стане однією зі сходинок для гімнасток аби реалізувати їх амбітні цілі. Впевнений, що юні гімнастки ще підкорюватимуть як Олімпійські ігри, так і численні міжнародні змагання. Висловлюю подяку батькам учасниць, адже ви вклали в дітей власний труд, сили та вірите в їх перемогу. Дякую суддівському колективу, які шляхом професіоналізму та вимогливості обирають переможців, - сказав Олександ Жолобцький.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза розпочав свій виступ зі слів вдячності ректорові ЧНУ ім. Петра Могили Леоніду Клименку та директору Муніципального колегіуму ім. Чайки Сергію Січко.

- У Миколаєві захід такого масштабу відбувається вже вдруге і кожного разу адміністрація Центрального району підтримувала та допомагала організаторам. Більше 200 учасників зі всієї України, - це круто, адже говорить про рівень довіри та авторитетність у сфері художньої гімнастики. Мені приємно, що гостей ми приймаємо саме в Центральному районі міста. Зауважу, що спорт – це важлива складова міської політики, приділяємо максимальну уваги популяризації здорового способу життя, взагалі це один з пріоритетних напрямків діяльності. Висловлюю щиру вдячність Леоніду Павловичу та Сергію Михайловичу за всебічну підтримку задля наших дітей. Вдячний батькам за їх щоденну працю. Приємно, що свято краси і спорту відбувається в Центральному районі. Бажаю усім учасникам успіхів та усього найкращого. Разом до Перемоги! – сказав Олександр Береза.

Переможців традиційно нагороджували кубками, медалями та подарунками.