ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.11.2019

У Центральному районі тривають роботи по підбору та вивезенню опалого листя - городянам нагадують про функціонування міського звалища 

У понеділок, 11 листопада, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" продовжуються виконуватися роботи щодо вигрібання зелених зон, підмітання тротуарів та прибордюрної частини дороги, а також підбір та вивезення опалого листя на вул. Велика Морська, 36.

Жителям Центрального району та міста нагадують про необхідність дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва з метою підтримання прилеглих територій у належному санітарному стані.

ВАЖЛИВО! З метою підвищення рівня культури поводження з опалим листям адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує підприємства, установи, організації, жителів приватного сектору Центрального району та м. Миколаєва про функціонування безоплатного міського звалища опалого листя, яке знаходиться поблизу селища Мішково-Погорілове.

До відома жителів Центрального району, які мають необхідність здійснити вивезення опалого листя власним автотранспортом доводимо інформацію про те, що у адміністрації Центрального району треба отримати дозвільний талон для в’їзду на територію міського звалища опалого листя.

Звертайтеся в управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району, каб. 115.

Довідки за тел.: 37-57-01 або 37-57-02.