ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.11.2019

У Центральному районі проведено рейдове обстеження: жителів мкр. Матвіївка попередили про необхідність дотримання Правил благоустрою та нагадали про заборону спалювання опалого листя

З метою виконання доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези щодо посилення інформаційної та профілактичної роботи населення про заборону спалювання опалого листя та виявлення порушників, у мкр. Матвіївка Центрального району проведено рейдове обстеження.

Завідувач сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району провів рейд спільно з відповідальними представниками управління з надзвичайних ситуацій ММР, ГУ ДСНС у Миколаївській області та громадського формування "Сокіл" при адміністрації Центрального району.

В ході проведення обстеження на вул. Силікатна, вул. Перекопська, вул. Маршала Чуйкова та на вул. 2-га Піщана, з місцевими жителями було проведено профілактичну роботу, а саме: проінформовано про заборону спалювати опале листя на законодавчому рівні та адміністративну відповідальність, яку понесе порушник.

Жителів мікрорайону інформували, що українське законодавство забороняє спалювати листя. Згідно зі статтею 77-1 Кодексу про адміністративні правопорушення передбачено штраф, який може становити 8 тис. грн.

Також спалювати листя і суху траву заборонено ст. 50 Конституції України, ст. 9, 12 Закону «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 16 Закону «Про охорону атмосферного повітря», п.п. 3.6.14, 3.7.4 «Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій», п.п.3.6, 6.4.2 «Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах», Законом «Про благоустрій у населених пунктах».

Робота в даному напрямі триває.