ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.11.2019

20 листопада - Всесвітній день дитини: служба у справах дітей адміністрації Центрального району провела інформаційно насичену зустріч з учнями 8-х класів Миколаївської гімназії №2

У середу, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини і святкується як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

З нагоди відзначення міжнародного свята Дня дітей, завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська провела профілактичну зустріч із учнями 8-х класів Миколаївської гімназії №2 щодо інформаційної обізнаності про сучасний стан законних прав і обов'язків кожної дитини.

Крім того, в ході спілкування було порушено ряд соціально важливих тем:

- булінг у шкільному середовищі;
- недопущення нанесення тяжких тілесних пошкоджень;
- запобігання конфліктних ситуацій, які переростають у бійки та взаємні образи різного характеру;
- правопорушення серед підлітків та наслідки у вигляді адміністративної/кримінальної відповідальності та ін.

Для довідки

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до дітей у всьому світі, шляхом діалогу і активних дій, благополуччя дітей у всьому світі, укріплення та розширення діяльності ООН в інтересах дітей, підтримки діяльності Дитячого фонду ООН.

У 1954 році Генеральна Асамблея рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, дня, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Генеральна Асамблея запропонувала урядам країн святкувати цей День в будь-який з днів року, який буде визнано доцільним.