ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.11.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян: до керівника звернулось 10 містян

Сьогодні, 21 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. Зі зверненнями та проблемними питаннями звернулося 10 містян.

Як правило, жителі звертаються з проблемами житлово-комунальної сфери: відновлення вуличного освітлення, виконання ремонту дорожнього покриття, здійснення санітарної обрізки дерев, проблеми житлового фонду та ін.

Представниця жителів приватного сектору вул. 2-на Набережна у мкр. Ракетне урочище, розповіла про проблему зруйнованого асфальтового покриття, яке призводить до системних незручностей для місцевих мешканців, адже проїзність – майже відсутня. Також, жінка поскаржилася на не дотримання умов договору підприємством, яке займається вивезенням ТПВ, адже комплекс послуг не виконується належним чином.

Олександр Береза проінформував громадянку, що наразі триває реалізація ряду об’єктів, виконання яких заплановано на 2019 рік. З урахуванням важливості та необхідності вжити заходів щодо ремонту асфальтового покриття за вказаною адресою, - пропозицію відремонтувати об’єкт буде винесено на розгляд при формуванні плану робіт на наступний рік.

Зі словами вдячності за підтримку та допомогу у реалізації соціальних ініціатив у мкр. Тернівка до голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернулися представники-активісти Володимир Кіро та Олена Малінчик.

Відзначимо, що наразі триває підготовка щодо початку реалізації мікропроекту: капітального ремонту футбольного майданчика на вул. Дачна у Тернівці. За словами Олександра Берези вже розроблено робочий проект по об’єкту та пройдено експертизу, найближчим часом планується розпочати роботи. Керівник відмітив, що особисто тримає на контролі процес реалізації мікропроекту.

Користуючись нагодою, представники ініціативної групи мікрорайону підняли гостре питання щодо внесення коректив у маршрут громадського транспорту №62, яким місцеві жителі користуються аби, в першу чергу, відвідати медичний заклад. Також, жителі Тернівки поділилися ідеями та планами їх втілення у життя на майбутнє, розповіли і про перспективу популяризації здорового способу життя шляхом благоустрою спортивних об’єктів та заручилися підтримкою голови адміністрації.

Також, на прийом прийшли представники миколаївського товариства сліпих, які потребують підтримки у організаційних питаннях у період підготовки до відзначення Дня інвалідів, запланованого 3 грудня.

З питанням відновлення зовнішнього освітлення та підвищення соціальної відповідальності жителів, які порушують Правила благоустрою м. Миколаєва, звернулася представниця приватного сектору провулку Фінський.

Також, до керівника Центральної адміністрації звернулися з проблемами демонтажу об’єктів, питаннями щодо підприємницької діяльності, виконання санітарної обрізки зелених насаджень та ін.

Голова адміністрації Центрального району надав доручення профільним заступникам щодо взяття на контроль вирішення проблемних питань в межах компетенції адміністрації та проінформувати заявників про виконання звернень згідно законодавства.