ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.11.2019

У Миколаєві відкрили відремонтований сквер ім. професора Олександрова біля корпусу МУК ім. Адмірала Макарова

У п'ятницю, 22 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відвідав відриття нового облаштованого скверу ім. професора Олександрова, розташованого на перетині пр. Центральний та вул. Бузника на території одного із корпусів МУК ім. Адмірала Макарова.

На презентацію оновленого скверу завітали представники міської влади, керівництво університету, студенти та місцеві жителі, Крім того, на відкритті була присутньою і дружина професора Михайла Олександрова - Світлана Іванівна.

Відкривав захід традиційно міський голова Олександр Сєнкевич, який відзначив, що капітальний ремонт скверу вдалося здійснити у короткі терміни.

- Ще влітку територія скверу мала не зовсім презентабельий вигляд, а вже сьогодні містяни та студенти університету мають класне місце де можна відпочити або ж прогулятися. Насправді, відремонтували не лише сквер, а й відновили проїзд для зручності приїзджати сюди. Я сподіваюся, що миколаївці зрозуміють, адже все виконується за їх кошти, за кошти платників податків, що це треба берегти! - сказав міський голова.

В свою чергу, ректор МУК ім. Адмірала Макарова Євген Трушляков відзначив, що Михайло Миколайович завжди був святою людиною не тільки для університету, а й для всього міста. І побажав, щоб пам'ять про нього жила завжди!

Нагадаємо, що сквер названо на честь відомого миколаївського професора, колишнього ректора МКУ ім. Адмірала Макарова - Михайла Олександрова.

Роботи виконувалися на замовлення Департаменту ЖКГ, як зазначив директор Сергій Коренєв - вже за три тижні вдалося облаштовувати чергову зону відпочинку для миколаївців. Підрядною організацією ТОВ "Благоустрій Нік" було виконано вимощення території будівельною плиткою, встановлення креативних лавок та урн, здійснено висадження зелених насаджень та ін.