ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.11.2019

Рубрика #ОбличчяЦентральногорайону пропонує познайомитися сьогодні із головним спеціалістом сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Тетяною Глух.

- У швидкоплинному світі батьки часто забувають про існування своїх дітей, а дорослі, які мають несприятливі життєві ситуації, можуть собі дозволити образити та скривдити чужу дитину. На жаль, батьки не завжди розуміють, що це проблема і тому не можуть її самостійно вирішити. Як показує практика, у частих випадках батьки і є тими кривдниками, які спричиняють серйозні психологічні та фізичні травми дитині. За 13 років роботи у сфері захисту прав дітей мені доводилося бачити багато дитячих сліз і болю, а ще тримати за руку не одну ображену дитину, яка потребувала захисту, підтримки та розуміння. Єдине, що радує мене це посмішка та щасливий погляд дітей, які ще віднедавна не бачили сенсу радіти життю, - ділиться Тетяна.

За її словами, головне щоб кожна дитина мала щасливе дитинство, адже у більшості випадків в роботі – це тяжкі життєві обставини, які змушують їх рано ставати дорослими та самостійними, спостерігаючи п’яних батьків, їх агресивну та нездорову поведінку та ін.

Якщо ви стали свідком неналежного поводження з дітьми, просимо вас негайно звернутися в службу у справах дітей адміністрації Центрального району за телефоном: 37-56-74 або 37-56-69.