ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.11.2019

У Центральному районі учениця 9-Б класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Поліна Підгородинська нагороджена стипендією Президента України

У Центральному районі Миколаєва учениці 9-Б класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Поліні Підгородинській призначена стипендія Президента України на 2019-2020 навчальний рік за перемогу на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (1 місце) у 2018-2019 навчальному році.

Про це повідомив директор гімназії Сергій Бережний.

"Відповідно до наказу МОН України від 05.11.2019 №1398 “Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 навчального року” обдарованій, працьовитій учениці 9-Б класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Поліні Підгородинській призначена стипендія Президента України на 2019-2020 навчальний рік за перемогу на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (1 місце) у минулому навчальному році. 25 листопада від Міністра освіти і науки Ганни Новосад в м. Києві Поліна отримала Диплом лауреата стипендії Президента України", - написав Сергій Васильович.

Вітаємо Поліну з досягненням у навчанні! Бажаємо подальших успіхів та визначних перемог!