ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.12.2019

Колектив адміністрації Центрального району прийняв участь у міській спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування

У суботу, 30 листопада, у Миколаєві відбулася міська спартакіада серед працівників органів місцевого самоврядування з нагоди відзначення професійного свята.

Офіційно відкривали спартакіаду міський голова Олександр Сєнкевич, заступник начальника управління у справах фізичної культури та спорту Наталя Манзюк та голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко. 

За словами мера, спорт загартовує не лише тіло, а й виховує командний дух. Крім того, міський голова впевнений, що ми повинні показувати гідний приклад власним дітям.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза спільно з колективом прийняв участь у спортивних змаганнях. Представники адміністрації спробували свої сили у шаховому турнірі, настільному тенісі, метанні дартс та показали результати командної гри у біговій естафеті та грі у волейбол. Як наголосив керівник Центральної адміністрації, - командна гра повинна об’єднати колектив для спільної взаємодії та налаштувати на спортивний результат.

- Ми разом з колективом долучилися до спартакіади, адже підтримуємо ідею пропаганди здорового способу життя. Спорт – це завжди актуально та сміливо, адже фізичні навантаження загартовують характер та додають рішучості і впевненості кожній людині. Я вважаю, що відродження міської спартакіади стане доброю традицію для працівників органів місцевого самоврядування, а позитивні враження та яскраві емоції будуть згадуватися з посмішкою, - прокоментував Олександр Береза.

У спартакіаду прийняли участь 6 команд: адміністрацій Центрального, Заводського, Інгульського та Корабельного районів, департаменту житлово-комунального господарства та виконкому міської ради. В результаті спортивних змагань призові місця вибороли: І місце - команда виконкому міськради, ІІ – адміністрація Інгульського району, ІІІ – департамент житлово-комунального господарства.