ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.12.2019

У Миколаєві урочисто зустрічали військовослужбовців, які повернулися із зони проведення операції Об’єднаних сил

У середу, 4 грудня, після успішного виконання бойових завдань у складі Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей до Миколаєва повернулися військові 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України та 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

Урочистою ходою військовослужбовці крокували містом від парку «Перемоги» до Соборної площі. Після святкової ходи відбулося нагородження медалями, нагрудними знаками, почесними грамотами особового складу за бездоганне виконання військового та службового обов’язку. Крім того, вручено сертифікати на право заселення у казарми поліпшеного типу.

Привітати Захисників прийшли голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник міського голови Юрій Степанець та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Ігор Воронченко вступним словом привітав присутніх та вручив посмертні ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам Героїв, які загинули захищаючи кордони України.

- Від командування Військово-Морських Сил та від себе особисто висловлюю слова вдячності за виконання бойових завдань в зоні проведення операцій Об’єднаних сил на сході нашої держави. Всі сили вкладені у боротьбу, щоб наша країна швидше стала вільною і незалежною в тих межах, які були до 2014 року. Ми з честю виконали завдання утримуючи фронт, з гідністю давали відсіч ворогові. Ми впевнені у своїй перемозі! Слава Україні! – звернувся до присутніх Ігор Воронченко.

На закінчення урочистої частини присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв, які полягли захищаючи нашу Батьківщину від російської агресії.