ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
11.12.2019

У 2019 році Центральний район Миколаєва поповнився новими спортивними об’єктами

У Центральному районі Миколаєва за 2019 рік виконали поточний ремонт 4 спортивних та дитячих майданчиків, ще 5 – знаходяться на завершальній стадії реалізації.

У цьому році за рахунок залученої субвенції народним депутатом VIII скликання Олександром Жолобецьким, додатково виконано капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Мала Морська, 23 та спортивного майданчика по вул. Чкалова, 58,60.

Як відзначає голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, майже усі відремонтовані спортивні та дитячі майданчики додатково укомплектовані універсальними спортивними коплексами, які призначені для користування як дітей, так і дорослих.

Крім того, у Центральному районі реалізовано 3 проекти за рахунок обласної субвенції, направлені на збільшення кількості спортивних об’єктів в місті, а саме: капітально відремонтовано дитяче розважальне міста та виконано благоустрій прилягаючої території на вул. Колодязна, 5-Б. Для фізичного розвитку дітей та дорослих виконано капремонт спортивного майданчика на пр. Центральний, буд. №158. Останній проект - капремонт футбольного поля на вул. Дачній у мкр. Тернівка ще знаходиться в роботі.

Також, завдяки ініціативності та ідеям небайдужих жителів в Центральному районі завершено 3 спортивних об’єкти, які стали переможцями Громадського бюджету:

• «Дитячий майданчик «Азбука безпечної дороги» по вул. Чкалова, 110 А.
• Тренажерного майданчику для підлітків та дорослих «Be strong» по пр. Героїв України, 15.
• «Острівець здоров’я міні майданчик для занять фітнесом для дітей та дорослих» по вул. Архітектора Старова, буд. 4.