ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.12.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом: до керівника звернулося 5 громадян

У четвер, 12 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. З проблемними питаннями до керівника звернулося 5 жителів міста.

Пенсіорнерка, яка мешкає у будинку на вул. 2-га Набережна звернулася з проблемою сусідського конфлікту. За її словами, чоловік не додержався затверджених будівельних стандартів при виконанні розриття на своєму подвір’ї від чого у її дворі почав просідати ґрунт. Керівник адміністрації запевнив, що найближчим часом буде проведено виїзне комісійне обстеження території щодо дотримання державних будівельних норм України, у разі їх недотримання на власника території буде складено адміністративний протокол.

Житель мкр. Ракетне урочище прийшов на прийом з метою спільного вирішення проблеми щодо систематичного розростання стихійних сміттєзвалищ. На жаль, як розповідає чоловік, вже неодноразово доводилося фіксувати факти порушення Правил благоустрою м. Миколаєва зі сторони місцевих жителів. Саме через відсутність договору з підприємством щодо вивезення ТПВ, люди несуть їх де заманеться, що нерідко є причиною конфліктів та непорозуміння між чоловіком та окремими жителями мікрорайону.

Також, на особистий прийом прийшов житель будинку на вул. Артилерійська, 12 щодо вирішення проблеми з санітарної обрізки дерев, які являються аварійними та у будь-який момент можуть завдати травми.

З питанням роз’яснення ситуації щодо демонтажу споруди на вул. 6 Слобідська звернулася до Олександра Берези місцева жителька. Голова адміністрації наголосив, що профільним відділом відбувалося відпрацювання виданих дозволів на демонтаж. Крім того, відзначив, що питання буде переглянуто ще раз.

Голова адміністрації Центрального району надав доручення профільним заступникам щодо взяття на контроль вирішення проблемних питань в межах компетенції адміністрації та проінформувати заявників про виконання звернень згідно законодавства.