ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.12.2019

У Центральному районі перевірили умови проживання 7-річної дитини, яка спільно з матір’ю наразі проживає у родині вітчима

У п’ятницю, 13 грудня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району з метою реагування на звернення чоловіка було здійснено виїзд на нове місце проживання його колишньої жінки та їх спільної 7-річної дитини.

Між колишнім подружжям наразі присутня конфліктна ситуація щодо забезпечення дитини належними умовами проживання та безвідповідальне ставлення жінки до виконання батьківських обов’язків – зі слів батька. Як стало відомо, жінка втретє вийшла заміж та переїхала до нового чоловіка разом з донькою. Новий чоловік займається нерегулярними перевезеннями, тому жінка іноді його супроводжує.

У зв'язку з таким способом життя матері, дівчинка змушена пропускати заняття в школі. Крім того, матір перешкоджає спілкуванню дочки та рідного батька.

За словами чоловіка, донька розповіла йому, що періодично її залишають вдома саму, це може тривати і добу, і декілька днів. У домі відсутня їжа.
Під час обстеження до фахівців служби вийшов невідомий чоловік, який відзначався агресивною поведінкою та хамською манерою спілкування. На зауваження присутніх представників патрульної поліції Миколаївської області не реагував.

На прохання дозволити обстежити умови проживання та переконатися у забезпечені дитини одягом, засобами гігієни та продуктами харчування, - закрився у будинку. Жінка так і не вийшла поспілкуватися до представників служби. У сусідів вдалося дізнатися, що родина цілком благопристойна. За словами сусідки, вони не пиячать, не конфліктні, мають сприятливі умови для життя.

Служба у справах дітей направила подання до Центрального ВП ГУНП щодо притягнення до відповідальності матері за ст. 184 КУпАП.