ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.12.2019

Олександр Береза привітав працівників Центрального районного суду з професійним святом

У п’ятницю, 13 грудня, у Центральному районному судді м. Миколаєва відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників суду України.

Привітати працівників суду завітали міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Тетяна Стахевич.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав голову суду Центрального районного суду міста Миколаєва Галину Подзігун та її колектив зі святом та побажав з гордістю нести почесну місію – забезпечувати захист прав і свобод людини.

- У цей святковий день бажаю всім суддям, працівникам апарату судів і вашим родинам миру і злагоди, щастя, добробуту і благополуччя, енергії та натхнення для нових звершень. Нехай терпіння і витримка супроводжують у вашій відповідальній справі. Впевнений, що зовсім скоро виповниться територіальна справедливість і Центральний районний суд повернеться до Центрального району, - сказав Олександр Береза.

Крім того, керівник Центральної адміністрації нагородив грамотами представників районного суду за сумлінне виконання власних обов’язків та відповідальність у професійній діяльності.

Після виступу почесних гостей найкращі працівники Центрального районного суду були нагороджені Почесними грамотами міського голови, а також відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.