ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.12.2019

У Центральному районі до служби у справах дітей надійшов виклик щодо ймовірно п'яної матері-одиначки: припущення не підтвердилося, - життю та здоров'ю дитини нічого не загрожує

У п'ятницю, 13 грудня, до служби у справах дітей адміністрації Центрального району надійшло повідомлення про ймовірно п'яну матір, яка виховує 4-річного сина. В ході незапланованої виїзної перевірки було виявлено, що у квартирі проживає 22-річна мати з сином та 86-річною бабусею, яка хворіє.

В ході незапланованої виїзної перевірки було виявлено, що у квартирі проживає 22-річна мати з сином та 86-річною бабусею, яка хворіє.

Як було з'ясовано, фахівців викликала бабуся, яка вважає, що онука не справляється з покладеними на неї батьківськими обов'язками. Не займається вихованням сина, не взмозі самостійно забезпечити дитину усім необхідним. Дівчина не була у стані алкогольного сп'яніння, запросила до помешкання, поводила себе адекватно, відповідала на всі питання стосовно догляду та виховання сина.

В ході перевірки побутових умов в яких проживає хлопчик, комісією не було зафіксовано загрози життю та здоров'ю дитини. Матері було надано попередження щодо додаткової уваги та піклування відносно дитини та покращення умов проживання в квартирі.