ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
31.01.2020

Адміністрація Центраьного району співпрацюватиме з проєктом «Миколаївська Школа Медіації»

У п'ятницю, 31 січня, під керівництвом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулся робоча зустріч з представниками БО "Ініціатива заради життя" щодо співпраці у проєкті «Миколаївська Школа Медіації», який реалізується за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччини.

"Поспілкувалися з представниками Благодійної організації «Ініціатива заради життя» щодо співпраці у проєкті «Миколаївська Школа Медіації», який реалізується за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччини. Обговорили вектори взаємодії медіаторів зі службою у справах дітей у сфері мирного урегулювання", - відзначає Олександр Береза.

Крім того, голова адмінітсрації особисто висловив цілковиту підтримку представникам організації.

"Пам’ятаю як фахівці служби у справах дітей першими у місті скористалися новим ЗУ «Про медіацію» по відношенню до 15-річного підлітка який вчинив крадіжку. Іноді болючі ситуації усередині родини штовхають на радикальні кроки, але совість та відчуття провини ходять поруч. Причина вчинку – важка хвороба мами, а зароблених ним коштів не вистачало, та на щастя ситуація має добре закінчення" - додає Олександр Береза.

В результаті спілкування дійшли згоди та одразу вирішили необхідні організаційні питання з перспективою подальшої співпраці.

Маю надію, що робота медіаторів стане важливим вкладом у соціальне виховання дітей в ім’я добропорядності суспільства.