ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.02.2020

Ми усе зробимо, - Олександр Береза про роботу щодо ліквідації наслідків негоди на території Центрального району

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзвітував про роботу комунальників у період ліквідації наслідків негоди на території району.

Про це стало відомо у понеділок, 10 лютого, під час апаратної наради.

- На минулому тижні у місті вирувала непогода: дощі, сніг та гололід. В першу чергу, контролювали виконання робіт щодо обробки доріг і тротуарів піщано-сольовою сумішшю у приватному секторі та тротуарів в місті. Також, внаслідок сильного вітру відбулося падіння дерев, це питання теж опрацьовується. На цьому тижні очікується потепління, тому ми зможемо попрацювати над покращенням санітарного стану території району. Звичайно через необхідні дії, передбачені робочою інструкцією, на тротуарах було насипано багато піску, що відображається на зовнішньому вигляді. Але ми усе зробимо, - сказав Олександр Береза.

Голова адміністрації наголосив, що усі поставленні міським головою завдання щодо поліпшення санітарного стану міста будуть виконані.

Відзначимо, що у приватних секторах Центрального району під час негоди оперативно було розпочато роботу спеціалізованою технікою з метою посипання доріг піщано-сольовою сумішшю.