ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.03.2020

Головна суть – обмежити соціальну активність, - Олександр Береза про роз'яснення миколаївцям щодо режиму карантину

У Центральному районі Миколаєва проводять роз’яснювальну роботу з городянами щодо протидії коронавірусної інфекції та поширюють інформаційні матеріали із усією необхідною інформацією.

Про це повідомив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза у ефірі програми «Діалог».

За його словами, на сайті та сторінці у Facebook адміністрація проводить роз’яснювальну роботу з метою підвищення рівня обізнаності миколаївців щодо необхідності дотримуватися режиму карантину та обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту.

- Головна суть режиму карантину – обмежити свою соціальну активність. У період карантину люди повинні відмовитися від відвідування магазинів, тобто місць, де відбувається постійне скупчення людей. Адже саме з такої позиції виходили, коли приймали рішення закрити усі розважальні, спортивні та навчальні заклади, де масово перебувають люди, - говорить Олександр Береза.

Як зазначив керівник Центральної адміністрації, незрозумілість викликає ігнорування окремими городянами сьогоднішньої ситуації, які збираються групами та проводять спортивні заняття у парках.

- Здоровий спосіб життя – це круто. Але якщо є бажання займатися спортивними вправами – виконуйте їх вдома. Важливо розуміти, що у кожної людини свої особливості, хтось має сильніший імунітет, хтось слабший. Зараз головне – обмежити соціальні контакти, - наголошує Олександр Береза.

Є надія, що саме своєчасно введений карантин допоможе уникнути та попередити жахливі наслідки від вірусного захворювання COVID-19.

   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сторінці у