ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.04.2020

У Центральному районі проводиться робота по перевірці дотримання підприємцями режиму карантину: обстежено 247 об’єктів торгівлі та об’єктів з надання послуг

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводиться робота по перевірці дотримання підприємцями режиму карантину згідно рішення Миколаївської міської ради від 17.03.2020 №56/110 «Про запобігання поширенню на території міста Миколаєва гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На виконання п.1 Протоколу №4 засідання робочої групи з координації проведення заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) серед населення м. Миколаєва проводиться перевірка виконання карантинних заходів в мережі торгівельних павільйонів сумісно з співробітниками Центрального ВП ГУНП України у Миколаївській області та представниками ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області.

За результатами проведеної роботи з 19.03.2020 по теперішній час на території Центрального району обстежено більше 247 об’єктів торгівлі та об’єктів з надання послуг. Проведено роботу з підприємцями про неухильне дотримання правил торгівлі та індивідуального захисту на час карантину.

Робота в даному напрямку триває.

   
   

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у