ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.06.2020

Пам’ятайте, 60 років - це тільки початок

 

2 червня 60-річний ювілей святкує завідуюча сектора соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району Людмила Володимирівна Довженко!
З теплими привітаннями та найкращими побажаннями привітали ювілярку міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.
- Завжди усе можна привести до ладу: відремонтувати асфальтове покриття, будівельну плитку, пішохідні зони, парки, сквери - усе це ми виправимо. І у приватному секторі, і в місті. Але для цього необхідні люди. На жаль, в органах місцевого самоуправління люди не затримуються, адже не завжди справляються зі шквалом критики та не витримують робочий стрес. Витримати цей стрес мені виявилося складно, а Вам Людмила Володимирівна – не дуже, бо виглядаєте прекрасно, напевно маєте секрет. Вітаю Вас з ювілеєм, бажаю міцного здоров’я та добробуту! – сказав Олександр Сєнкевич.
В свою чергу, голова адміністрації Центрального району відзначив, що вже 13 років Людмила Володимирівна - невід'ємна частина колективу адміністрації. Це людина яка завжди готова підставити своє плече та допомогти, дати пораду та врегулювати різного роду ситуації, які постійно виникають на роботі.
- Шановна Людмила Володимирівна! Ми високо цінуємо Ваш особистий внесок у життєдіяльність сектору мікрорайону, Вашу відданість роботі та справжній професіоналізм! Ваш життєвий досвід та мудрі рішення слугують прикладом для наслідування для молодого покоління працівників адміністрації. Пам’ятайте, 60 років - це тільки початок! 60 - це досвід і роки, а ще повага, заслуги і мудрість. Я щиро вітаю Вас з ювілеєм та бажаю міцного здоров’я і благополуччя, сімейного тепла та затишку! Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і порядних людей! Щастя, натхнення та нездоланної життєвої енергії! - звернувся до іменинниці Олександр Береза.
Крім того, з нагоди ювілею Людмила Володимирівна отримала не тільки квіти та подарунки, а ще подячний лист від міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Центрального району.

 

 

 

   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у