ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
04.06.2020

У Центральному районі відбулась нарада з питаннь сфери ЖКГ: комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі напередодні святкових вихідних

 

У четвер, 4 червня, в адміністрації Центрального району відбулася робоча нарада «Чистий четвер» в ході якої обговорили питання зі сфери житлово-комунального господарства. Крім того, надано доручення посилити роботу приведення території району до належного санітарного стану напередодні святкових днів.
- Я надав доручення профільному управлінню посилено координувати роботу комунальних служб на території Центрального району та оперативно усувати виявлені недоліки. До того ж, управління комунального господарства та благоустрою проводить систематичні рейдові обстеження згідно затвердженого графіку. В першу чергу ставлю перед ними задачу інформувати та роз’яснювати містянам Правила благоустрою м. Миколаєва, і тільки у разі не бажання виправлятися зі сторони порушника – складати адміністративні протоколи. Маю надію, що профілактична робота з миколаївцями дасть свої результати. Працюємо далі! – коментує .
Нарада проводилася під головуванням першого заступника голови адміністрації Центрального району, начальника управління комунального господарства та благоустрою та начальника відділу санітарної інспекції адміністрації Центрального району спільно із управителями багатоквартирних житлових будинків.
Під час наради обговорювали поточні проблеми, заслухали питання щодо вивезення великогабаритного сміття, покіс трави та вивезення твердих побутових відходів.
??Управителям багатоквартирних житлових будинків:
- постійно утримувати закріплені території в належному санітарному стані (покіс трави, видалення амброзії, випадкове сміття);
- прибирання контейнерних майданчиків для збору ТПВ.
Адміністрація Центрального району звертається до мешканців міста з проханням бути більш відповідальними, не бруднити та зберігати належний санітарний стан території улюбленого Миколаєва, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

 

 

 

   
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у