ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.06.2020

Як оформити посвідчення багатодітної сім'ї або дитини з багатодітної сім'ї

Посвідчення видаються відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району одному з батьків за місцем його реєстрації протягом одного місяця після подання таких документів:
1. Довідка щодо місця реєстрації №13;
2. Копії паспортів батьків (оригінал з собою мати)
3. Копії ідентифікаційних номерів батьків (оригінали з собою)
4. Копії свідоцтв про народження дітей (оригінали з собою)
5. Фотокартки 3*4 по 1 шт (мати, батько, діти від 6 до 18 років)
6. Якщо мати чи батько зареєстровані в різних місцях потрібно буде принести довідку за місцем реєстрації від структурного підрозділу у справах сім’ї, молоді та спорту, що сім’я не зареєстрована, як багатодітна та не отримувала посвідчення багатодітної родини.
7. Якщо дитина якій виповнилось 18 років навчається за денною формою навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах необхідно принести довідку з місця навчання, але не довше ніж до досягнення нею 23 років.
Після подачі цих документів, відповідальні фахівці подають відомості про дітей та батьків багатодітної сім’ї до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та видають посвідчення.
Строк дії посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім’ї. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років. При досягненні дитиною 14-річного віку в посвідчення вклеюється нова фотокартка.
Посвідчення видаються безоплатно!
Надати документи для постанови на облік та отримати посвідчення можна в адміністрації Центрального району (вул. Інженерна,1. каб. 204,205) з 9.00 до 14.00.
Довідки за тел. 37-56-58.

 

 

   
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у