ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.06.2020

Еко-проєкт «Миколаїв квітучий 2020»: наша ідея – об’єднати миколаївців

З 1 червня в Центральному районі міста стартував вже традиційний щорічний конкурс для садоводів-любителів - еко-проєкт «Миколаїв квітучий 2020».
Вже 4-й рік поспіль за підтримки голови адміністрації Центрального району Олександра Берези, миколаївці мають можливість демонструвати власні квіткові витвори усьому місту.
- Наша ідея – згуртувати містян, які мають спільне захоплення, щоб надати їм можливість висловити свої почуття і любов до нашого рідного міста! Це вже 4-й конкурс, який об’єднав більше 110 учасників зі всього Центрального району. Я впевнений, що еко-проєкт мотивує багатьох любителів квітів, яких з кожним роком стає все більше. І як результат – нагородження за свій труд за підсумками конкурсу, - говорить Олександр Береза.
В рамках еко-проєкту «Миколаїв квітучий 2020» проходить конкурс в номінаціях: «Квіти біля дому», «Квіти на балконі», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок» та «Квіти біля установи».
- У цьому році було внесено корективи і за моєю ініціативою додано номінацію «Миколаїв квітучий. Фото 2020». Адже знаєте як іноді буває, прогулюєшся вулицями міста піднімаєш голову і бачиш справжню красу на чиємусь балконі, і відчуття ніби в Європі, але насправді – це улюблений Миколаїв! Тому ціль проекту – це ще й звернути увагу миколаївців на красу рідного міста! Бажаємо кожному удачі! Долучайтеся до проекту! – додає Олександр Береза.
Фантазія може бути без кордонів: від клумб і квітів у горщиках на балконі до ландшафтних проектів на при домовій території. Комбінації можуть доповнюватися власноруч виготовленими виробами, декоративними прикрасами, а також усім, що гармонує та радує око людини.
Заявки на участь приймаються з 1 червня по 30 серпня. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 37-56-68 або безпосередньо в адміністрації Централнього району, вул. Інженерна, 1а, каб.122.
Оргкомітет еко-проєкту «Миколаїв квітучий 2020»

.

 

   
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у