ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.06.2020

У Центральному районі профедено профілактичну роботу щодо попередження насильства в сім'ї

Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав дітей. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство.
У понеділок, 22 червня, проведено рейдове обстеження родин, які обліковуються, стосовно попередження насильства в сім'ї та роз'яснення вимог чинного законодавства щодо відповідальності.
Профілактична робота проводилася спеціалістами служби у справах дітей та відділу з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району.
Жорстоке поводження із дітьми в сім`ї не така вже й рідкість. Часто плутаючи методи виховання із звичайним насильством, батьки намагаються бути «розпорядниками» життя власної дитини. Не знаючи іншого ставлення, малюки не можуть правильно оцінити ситуацію, тому самі, вважаючи себе винними навіть не намагаються захиститись.
Домашнє насильство – це дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь. У більшості випадків від домашнього насильства страждають жінки та діти.

.

 

   
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у